Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem četri izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no šī gada 17.maija plkst. 6.30 līdz 18.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Plkst. 20.20 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Vidrižu pagastu, kur dega vienstāva garāžas ēka  un tajā esošā  automašīna, traktors, kā arī aprīkojums 15m² platībā. Plkst. 21.59 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar Vidzemē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Madonas novada Mētrienas pagastā, kur dega elektrības balsta gals 0.5m² platībā.

Vakar tika saņemts izsaukums arī uz  Cēsu novada Vaives pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums (vieglās un kravas automašīnas sadursme). Izmantojot hidrauliskos instrumentus, no vieglās automašīnas tika izglābts viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā tika atvienots automašīnas akumulators, kā arī sakārtota ceļa braucamā daļa.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 49 izsaukumus –  18 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.