Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem astoņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.novembra plkst. 6.30 līdz 20.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Šorīt plkst. 6.16 tika saņemts izsaukums uz Miera ielu Cēsīs, kur vienstāva angāra tipa ēkā dega atpūtas krēsls un atkritumu tvertne 0,5m² platībā. Plkst. 7.11 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama trīs vietās Vidzemē, kur uz ceļa braucamajām daļām vai automašīnas bija uzkrituši koki. Šāds izsaukums vakar tika saņemti uz Mežinieku ielu Alūksnē, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks, kā arī šonakt, kad ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Limbažu novada Viļķenes pagastā, kur uz autoceļa Limbaži – Salacgrīva braucamās daļas bija uzkritis koks. Abos notikumos ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un atbrīvoja ceļa braucamās daļas. Savukārt vakar plkst. 14.25 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Parka ielu Gulbenē, kur uz vieglās automašīnas motora pārsega bija uzkritis koks. Cilvēki notikumā necieta. Plkst. 14.34 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 44 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 29 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.