Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem astoņi izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29. augusta plkst. 6.30 līdz 30. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

Vakar plkst. 10.27 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Aronas pagastu, kur dega atkritumi 10m² platībā. Plkst. 11.18 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Plkst. 13.04 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Viļķenes pagastu, kur dega kombains 10m² platībā. Plkst. 15.03 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt plkst. 5.47 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Vecpiebalgas pagastu, kur, pēc pieteicēja sniegtās informācijas, saimniecības ēkā iespēris zibens un izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg garāža 100m² platībā. Plkst. 7.25 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ugunsgrēku ierobežot. Šobrīd notikuma vietā turpinās dzēšanas darbi.

Šonakt Vidzemē tika saņemti trīs izsaukumi, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši nolūzuši koki. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Valmieras novada Brenguļu pagastu, Gaujas ielu Cēsīs, kā arī uz Alūksnes novadu

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 61 izsaukumu –  15 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā vienu uz meža ugunsgrēku, 34 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.