Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 19 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 24.janvāra plkst. 6.30 līdz 27.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl seši izsaukumi bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 20.40 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Praulienas pagastu, kur dega kūts 300m² platībā. Ugunsgrēks likvidēšanā strādāja Madonas un Lubānas ugunsdzēsēji glābēji. Plkst. 23.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 12.53 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Vidrižu pagastu, kur dega vienstāva pirts 20m² platībā. Plkst. 14.32 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Matīšu šosejā Valmierā, kur dega atkritumi 0,5m² platībā, Uzvaras ielā Sedā, kur dega atkritumi 2m² platībā, Glika ielā Alūksnē, kur mājoklī pie krāsns dega sadzīves mantas 0,5m² platībā, Tērbatas ielā Valmierā, kur konteinerā dega atkritumi 2m² platībā, V. Baloža ielā Valmierā, kur dega mikroautobuss 6m² platībā, kā arī Alūksnes novada Ziemera pagastā, kur dega elektrolīnijas balsts 1m² platībā.

Izsaukumi tika saņemti arī uz Kocēnu novada Bērzaines pagastu, kur mājas dūmvadā dega sodrēji, gan arī uz Alojas novada Staiceles pagastu, kur uz autoceļa Ainaži – Matīši bija uzkritis koks.