Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 15 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 18.oktobra plkst. 6.30 līdz 21.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 22.26 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Beļavas pagastu, kur dega vienstāvu saimniecības ēka un jumts 50m² platībā. Plkst. 00.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 00.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Avotkalna ielu Valkā, kur dega vienstāvu neapsaimniekota ēka 90m² platībā. Plkst. 6.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama piektdien Strenčos, kur dega atkritumi 10m² platībā, Valkas novada Valkas pagastā, kur mežā dega atkritumi 1m² platībā, savukārt sestdien Saules ielā Gulbenē, kur blakus dzīvojamai mājai dega koks 5m² platībā.

Piektdien ugunsdzēsēji glābēji saņēma arī vienu izsaukumu uz Dzirnavu ielu Gulbenē, kas bija saistīts ar nepareizu apkures sistēmas ekspluatāciju.