Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 14 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 13.jūnija plkst. 6.30 līdz 15.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Smiltenē, kur sestdien dega vieglās automašīnas motortelpa 0,5m2 platībā, Svētdien Limbažos, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 0,02 m2 platībā, kā arī Valkas novada Valkas pagastā, kur vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi un logu rāmji 17m2 platībā.

Sestdien un svētdien ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē bija vairāki izsaukumi, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Gulbenes novada Stāmerienas pagastu, Ezera ielu Madonā, Apes novada Apes pagastu, Ūdens ielu Valmierā, kā arī Madonas novada Ļaudonas pagastu. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un atbrīvoja ceļa braucamās daļas.

Savukārt Gulbenes novada Daukstu pagastā ugunsdzēsēji glābēji naktī uz svētdienu sakārtoja ceļa braucamo daļu pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Sestdien Vecpiebalgas novada Inešu pagastā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja makšķerauklā sapinušos gulbi.