Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 14 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs laika posmā no 27. janvāra plkst. 6.30 līdz 30. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 14 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

Piektdien pēcpusdienā VUGD palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Liepupes pagastā, kur atklātā teritorijā dega siena ruļļi 4m² platībā.

Piektdien plkst. 17.05 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Ēveles pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega starpstāvu pārsegums 5m² platībā. Plkst. 20.31 ugunsgrēks likvidēts.

Naktī uz pirmdienu plkst. 2.39 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā sdega starpsiena 0,7m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki. Plkst. 4.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nedēļas izskaņā VUGD Vidzemē saņēma divus izsaukumus, kur māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Limbažu novada Ainažu pagastu, kā arī uz Madonas novada Barkavas pagastu.

Vēl viens izsaukums tika saņemts uz Madonas novada Jumurdas pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un apdraudējumu likvidēja.

VUGD aizvadītajās diennaktīs kopumā saņēma 93 izsaukumus – 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, 47 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājumi.