Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 14 izsaukumi

Aizvadītajās trijas diennaktīs, laika posmā no 28. oktobra plkst. 6.30 līdz 31. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Sestdien no rīta Smiltenes novada Raunas pagastā dega vieglā automašīna 6 m² platībā.

Pēcpusdienā Limbažu novada Skultes pagastā dega elektrolīnijas balsts 1 m² platībā. Savukārt, Līgatnes ielā Cēsīs šķūnī dega dīvāns 2 m² platībā. Cēsu novada Liepas pagastā siltumnīcā dega atkritumi 0,02 m² platībā.

Plkst. 23.18 tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur kokapstrādes uzņēmuma ciklonā dega skaidas 30 m² platībā. Plkst. 1.51 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. Notikuma vietā strādāja 15 Cēsu un Valmieras ugunsdzēsēji, kā arī divi Liepas pašvaldības formējuma ugunsdzēsēji.

Svētdien Cēsu novada Zosēnu pagastā no ūdenstilpes izcelts bojāgājušais, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Sestdien Cēsu novada Raiskuma pagastā un svētdien Limbažu novada Ainažos sazāģēts uz ceļa braucamās daļas nokritis koks.

Aizvadītajās trijās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 95 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, 47 uz glābšanas darbiem, bet 19 izsaukumi bija maldinājumi.