Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 12 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 13. novembra plkst. 6.30 līdz 15. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl četri izsaukumi bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 19.46 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Indrānu pagastu, kur dega siena ruļļi 20m² platībā. Plkst. 23.02 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt plkst. 4.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Līgatni, kur dega dzīvojamais vagoniņš 50m² platībā. Plkst. 5.45 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Valmieras novada Burtnieku pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi degviela. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot absorbentu, degvielu savāca.

Svētdien VUGD palīdzība bija nepieciešama arī Madonā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 3m² platībā.

Visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 92 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, no tiem viena meža ugunsgrēka dzēšanu, 43 uz glābšanas darbiem, bet 22 izsaukumi bija maldinājumi.