Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 11 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 24.septembra plkst. 6.30 līdz 27. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – visus uz glābšanas darbiem.

Vakar Cēsu novada Drabešu pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kurš bija iekritis divu metru dziļā pagrabā un saviem spēkiem nespēja no tās izkļūt. Izmantojot imobilizācijas dēli, kā arī virves, cilvēks no bedres tika izcelts un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Indrānu pagastā, kur uz mājas jumta bija uzkritis koks, kurš apdraudēja cilvēku drošību. Ugunsdzēsēji glābēju koku sazāģēja un bīstamību novērsa.

Piektdienas vakarā tika saņemts izsaukums arī uz O. Kalpaka ielu Gulbenē, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja automašīnā iesprostotu cilvēku un nodeva to NMPD mediķiem. Tika atvienots automašīnas akumulators, kā arī sakārtota ceļa braucamā daļa.

Sestdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Smiltenes novada Palsmanes pagastā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa, savukārt svētdien tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Visā Latvijā aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD saņēma 145 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, 78 uz glābšanas darbiem, bet 38 izsaukumi bija maldinājumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *