Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 11 izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.septembra plkst. 6.30 līdz 10. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un deviņus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 13.54 tika saņemts izsaukums uz Mēness ielu Cēsīs, kur dega atkritumi 10m² platībā. Plkst. 14.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 21.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Parka ielu Sedā, kur neapsaimniekotā divstāvu ēkā pirmajā stāvā dega atkritumi 20m² platībā. Plkst. 23.56 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 7.56 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur bija notikusi kravas un vieglās automašīnas sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja abu automašīnu akumulatorus, kā arī veica ceļa braucamās daļas sakārtošanas darbus. Plkst. 10.11 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 14.39 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Stalbes pagastu, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma no autobusa degvielas tvertnes izplūda degviela. Ugunsdzēsēji glābēji pārtrauca noplūdi, degvielu novirzot traukā, savukārt izmantojot absorbentu, tika savākta zemē izlijusī degviela, kā arī sakārtota ceļa braucamā daļa. Plkst. 17.24 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Valkas ielā Valmierā, kur ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja aizlūzušu zaru, kurš apdraudēja ceļa braucamo daļu. Savukārt pēc plkst. 19.00 izsaukums tika saņemts uz Smiltenes novada Variņu pagastu, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

9.augustā Valkā ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot trīsposmu izbīdāmās kāpnes, no sešus metrus augsta koka, nocēla tur vairākas dienas sēdošu kaķi un nodeva saimnieka rokās.