Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 11 izsaukumi

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 23. septembra plkst. 6.30 līdz 26. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

Piektdien no rīta Zaļajā ielā Sedā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,5 m² platībā. Sadūmojuma dēļ no dzīvokļa evakuēts viens cilvēks.

Plkst. 12.39 ugunsdzēsēji glābēji devās uz ceļu satiksmes negadījumu Brīvības ielā Gulbenē, kurā iesaistīta vieglā automašīna un traktors. Ugunsdzēsēji glābēji no vieglās automašīnas palīdzēja izkļūt vienam cilvēkam un nodeva viņu NMPD mediķiem. Pēc tam tika atvienotas automašīnas akumulatora klemmes un sakārtota brauktuve.

Pēcpusdienā Limbažu ielā Smiltenē, piecstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī piedegot ēdienam 0,2 m² platībā, mājoklī bija izveidojies sadūmojums un nostrādāja dūmu detektors.

Sestdien vakarā Ganību ielā Varakļānos dega garāžas siena 4 m² platībā.

Svētdien vakarā Cēsu novada Raiskuma pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 138 izsaukumus – 38 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēku, 71 uz glābšanas darbiem, bet 29 izsaukumi bija maldinājumi.