Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēmuši piecus izsaukumus

Vidzemē aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums, portālu eDruva informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 19.08 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Līgo pagastu, kur mājas dūmvadā dega sodrēji 1m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 19.55.

Savukārt plkst. 21.48 tika saņemts izsaukums uz Noliktavas ielu Limbažos, kur divstāvu mājas pirmajā stāvā, katlu mājā, dega gulta 2 m² lielā platībā un telpā bija izveidojies piedūmojums. Ugunsgrēku ugunsdzēsēji glābēji nodzēsa plkst. 22.14.

Jau vakar informējām, ka 21.novembrī plkst. 1.48 tika saņemts izsaukums uz Piebalgas ielu Cēsīs, kur dega divstāvu sabiedriska ēka 350 m² lielā platībā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka jau deg ar atklātu liesmu – 250 m² platībā dega ēkas jumts, 75m² platībā mansarda siena, kā arī piebūve 25m² platībā. Ugunsgrēka tālāka izplatība tika ierobežota plkst. 5.16, bet ugunsgrēku pilnībā nodzēsa plkst. 14.29. Ugunsgrēka likvidēšanā strādāja 23 ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Cēsīm un Siguldas.