Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma trīs izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.septembra plkst. 6.30 līdz 17.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī tika saņemts izsaukums uz Raunas novada Raunas pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ bija radies sadūmojies. Ugunsdzēsēji glābēji apsekoja māju un tika likvidēts piedūmojuma avots, kā arī veikta telpu vēdināšana.

VUGD atgādina – neatlieciet rūpes par savu drošību, jo apkures sezona strauji tuvojas – aicinām iztīrīt skursteni, kā arī paaicināt sertificētu speciālistu pārbaudīt apkures ierīču un iekārtu tehnisko stāvokli, lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes!

Vakar plkst. 8.42 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur vējā nolauzts koks ir nokritis pāri ceļa braucamajai daļai un iekāries citā kokā ceļa braucamās daļas otrā pusē. Ugunsdzēsēji glābēji ar vinčas palīdzību koku novilka un sazāģēja, atbrīvojot ceļa braucamo daļu.  Plkst. 9.40 darbi notikuma vietā tika pabeigti.