Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma piecus izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.augusta plkst. 6.30 līdz 7.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, bet vēl divus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 17.36 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur dega nokults labības lauks 7 hektāru lielā platībā. Tā likvidēšanā palīdzēja arī lieljaudas traktors ar arklu, kurš degošā lauka malas apara, tā ierobežojot uguns izplatību. Plkst. 18.23 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Cesvaines novada Cesvaines pagastā, kur avarējušai automašīnai tika atvienots akumulators, Dīvaliņa ielā Valmierā, kur dega vieglās automašīnas motora telpas siltumizolācija 0,1m² platībā, kā arī Madonas novada Aronas pagastā, kur vienstāvu neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 1m² platībā.

VUGD atgādina, ka ikvienas personas pienākums ir nepieļaut ugunsgrēka izcelšanos vai darbības, kas var novest pie ugunsgrēka. Gadījumos, ja ir izcēlies ugunsgrēks, nekavējoties zvaniet uz tālruni 112!