Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma astoņus izsaukumus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.maija plkst. 6.30 līdz 17.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 15.00 tika saņemts izsaukums uz Amatas novada Drabešu pagastu, kur dega kūla 2500m² platībā un aizdegās arī šķūnis 6m² platībā. Plkst. 16.15 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 17.13 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Aronas pagastu, kur metāla garāžā dega malka un sadzīves mantas 50m² platībā. Plkst. 18.59 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt plkst. 4.09 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Liezēres pagastu, kur dega saimniecības ēka 30m² platībā. Plkst. 5.59 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Priekuļu novada Veselavas pagastā, kur mājas dūmvadā dega sodrēji, Naukšēnu novada Ķoņu pagastā, kur dega atkritumi 5m² platībā, Ērgļu novada Sausnējas pagastā, kur dega zaru kaudze un zemsedze 30m² platībā un četri koki, kā arī Gulbenes novada Stradu pagastā, kur gruzdēja zemsedze 15m² platībā.