Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji saņēma 13 izsaukumus

Aizvadītajās diennaktīs, no 16.februāra plkst. 6.30 līdz 19.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma 13 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl trīs bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 19.50 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Beverīnas novada Kauguru pagastu, kur uz autoceļa Valmiera Smiltene bija noticis ceļu satiksmes negadījums un automašīna iespiests cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību cietušo atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 20.16 darbi tika pabeigti.

Svētdien plkst. 18.14 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Katvaru pagastu, kur deg šķūnis. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg garāža, malkas šķūnis un konteiners kopumā 114m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 23.27.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Jēkaba ielā Cēsīs, Pils ielā Smiltenē un Biržu ielā Madonā, kur māju dūmvados dega sodrēji, kā arī Rīgas ielā Gulbenē, kur kādā divstāvu mājā pie apkures ierīces gruzdēja malka.

Brīvdienās tika saņemts izsaukums uz Jauno ielu Limbažos, kur pazemes konteinerā dega atkritumi.