Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji dzēsa četrus ugunsgrēkus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12. decembra plkst. 6.30 līdz 13. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Plkst. 22.26 saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Variņu pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu mūra ēka ar mansardu, tai ir iebrucis jumts un pastāv uguns izplatīšanās draudi. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks plkst. 9.04 tika likvidēts un kopējā ēkas degšanas platība bija 200m².

Plkst. 00.08 tika saņemts izsaukums uz Salacgrīvas novadu, kur deg saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 30m² platībā ar atklātu liesmu un tai daļēji iegāzies jumts. Plkst. 2.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Priekuļu novadā, kur dzīvojamā mājā dega elektrosadales skapis un būvkonstrukcijas aiz sienas 3m² platībā, kā arī Limbažu novadā, kur dega vieglā automašīna 3m² platībā.