Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji dzēsa četrus ugunsgrēkus

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14.novembra plkst. 6.30 līdz 15.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 9.36 tika saņemts izsaukums uz Līko ielu Gulbenē, kur divstāvu dzīvojamā mājā pirmajā stāvā dega divi dzīvokļi 40m² platībā. Plkst. 10.24 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 21.54 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Krasta ielu Gulbenē, kur ar atklātu liesmu dega pirts 70m² platībā. Plkst. 22.39 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Amatas novada Skujenes pagastā, kur mājas dūmvadā dega sodrēji 0.1m² platībā, kā arī Ērgļu novada Ērgļu pagastā, kur kādā mājoklī tika nepareizi ekspluatēta apkures sistēma, kā rezultātā radās sadūmojums.

Palīdzot nelaimē nokļuvušam dzīvniekam, Vakar Gulbenes novada Lejasciema pagastā no aptuveni 24 metrus dziļas akas ugunsdzēsēji glābēji izcēla suni un nodeva to saimniekam.