Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji devās uz septiņiem izsaukumiem saistībā ar uz ceļa nokritušiem kokiem

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 8.marta plkst. 6.30 līdz 11.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet vēl četri bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 16.29 tika saņemts izsaukums uz Līgatnes ielu Cēsīs, kur dega skaidu kaudze 4m2 platībā. Plkst. 16.48 ugunsgrēks likvidēts.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus, kur uz brauktuves bija nokrituši nolūzuši koki –šādi izsaukumi tika saņemti piektdien uz  Beverīnas ielu Strenčos, četri izsaukumi uz Priekuļu novada Liepas pagastu, Apes novada Trapenes pagastu, kā arī Cesvaines novada Cesvaines pagastu. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un operatīvi atbrīvoja ceļa braucamās daļas.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī piektdienas vakarā  Gulbenes novada Rankas pagastā, kur kādas mājas dūmvadā dega sodrēji, kā arī sestdien, kad sodrēji dūmvadā dega mājas dūmvadā Naukšēnu novada Ķoņu pagastā.