Ziņas

Kriminālziņas

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji devās uz 19 izsaukumiem

Aizvadītajās diennaktīs no 2.februāra plkst. 6.30 līdz 5.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma 19 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu , 13 uz glābšanas darbiem un vēl trīs bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 13.34 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Liepnas pagastu, kur dega vienstāvu dzīvojamās mājas istabas un bēniņi 10m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 16.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Šorīt plkst. 3.49 tika saņemts izsaukums Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur kādās mājās notika gāzes noplūde no gāzes balona – ugunsdzēsēji glābēji balonu iznesa ārā no mājokļa, kā arī izvēdināja telpas. Notikuma vietā tika sagaidīti atbildīgie dienesti, kuri bojāto balonu aizveda. Plkst. 4.33 darbi tika pabeigti.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz trīs izsaukumiem, kur māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Vaļņu ielu Cēsīs, Līgatnes novada Līgatnes pagastu, kā arī Jaunpiebalgas novada Jaunpiebalgas pagastu.

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem, piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Limbažu novada Skultes pagastā, kur dīķa ledū bija ielūzis zirgs – ugunsdzēsēji glābēji zirgu no dīķa izvilka un nodeva saimniekiem. Savukārt sestdien glābēji steidzās uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur suns bija noslīdējis pa stāvu krauju pie upes un netika atpakaļ augšā. Ugunsdzēsēji glābēji suni uzvilka augšā pa stāvo krastu un atdeva saimniecei.