Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē ugunsdzēsēji glābēji brīvdienās devās uz 16 izsaukumiem

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 9.novembra plkst. 6.30 līdz 12.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem un divi bija maldinājumi.

Svētdien plkst. 17.32 tika saņemts izsaukums uz Rūjienas novada Vilpulkas pagastu, kur dega vienstāvu neapsaimniekotas ēkas jumts 70m² platībā. Plkst. 20.30 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nedēļas nogalē Vidzemē divu māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Ganību ielu Alūksnē, kā arī Alūksnes novada Veclaicenes pagastā.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Alūksnes novada Ziemera pagastā, kur dega divas vieglās automašīnas, Valkas novada Valkas pagastā, kur dega koks 2m² platībā, Valkas ielā Valmierā un Priekuļu novada Liepas pagastā, kur atkritumu konteinerā dega atkritumi, kā arī Vecpiebalgas novada Džerbenes pagastā, kur dega elektrolīnijas balsts 0.5m² platībā.