Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē tiks slēgti vairāki sezonas maršruti

No 1.oktobra tiks slēgti vairāki SIA “VTU-Valmiera” sezonas maršruti, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Bulmeistare.

No 1.oktobra tiks slēgts maršruts Smiltene-Variņi-Palsmane-Gaujiena plkst.7.20 no Smiltenes autoostas un plkst.10.25 no Gaujienas (sestdienās), Smiltene-Aumeistari-Gaujiena plkst.12.25 no Smiltenes autoostas un plkst.15.20 no Gaujienas (sestdienās).

Tiks slēgts maršruts Valka-Pedele-Ērģeme plkst.17.50 no Valkas autoostas un plkst.18:25 no Ērģemes (svētdienās), Valmiera-Brenguļi-Pūpoli-Valmiera plkst.8.30 no Valmieras autoostas (trešdienās, svētdienās), plkst.16.40 (svētdienās), plkst.16.35 (trešdienās) kā arī Valmiera-Gauja-Gaujmala-Valmiera plkst.17.35 no Valmieras autoostas (trešdienās, svētdienās), plkst.8.30 (trešdienās, svētdienās).

No 1.līdz 31.oktobrim sestdienās autobusi kursēs šādos sezonas maršrutos: Valmiera-Brenguļi-Pūpoli-Valmiera plkst.8.30 un plkst.16:40 no Valmieras autoostas un Valmiera-Gauja-Gaujmala-Valmiera plkst.8.30 un plkst.17.35 no Valmieras autoostas.

Savukārt no 10.oktobra izmaiņas tiks veiktas maršrutu Rūjiena-Arakste-Rūjiena, Rūjiena-Naukšēni-Piksāri-Rūjiena, Valmiera-Mazsalaca-Rūjiena-Valmiera, Ozolu skola-Zilaiskalns-Valmiera, Valmiera-Zilaiskalns-Ozolu skola, Valka-Omuļu skola, Omuļu skola-Valka, Valka-Ēvele-Jaunjērcēni, Jaunjērcēni-Ēvele-Valka, Valmiera-Dikļu skola-Valmiera, Valmiera-Trikāta-Smiltene, Valmiera-Brenguļu skola-Smiltene noteiktos reisos.

Saraksts skatāms uzņēmuma mājaslapas “VTU-valmiera.lv” sadaļā “Pasažieru pārvadājumi” – “Izmaiņas kustību sarakstos”.