Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē tiks samazināts vairāku autobusu reisu izpildes laiks

No 16.maija tiks veikti grozījumi uzņēmumu AS CATA, SIA “VTU Valmiera” un “Sabiedriskais autobuss” autobusu maršrutos un tiks samazināts vairāku reisu izpildes laiks, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Kā skaidro direkcijā, ņemot vērā, ka tiks samazināts vairāku autobusu reisu izpildes laiks, pasažieriem ceļā pavadot mazāk laika, tiks veiktas izmaiņas autobusu izbraukšanas laikos no atsevišķām pieturvietām.

Izmaiņas gaidāmas astoņos AS CATA apkalpotajos maršrutos Valmiera-Limbaži, Rīga-Ainaži, Rīga-Lēdurga-Limbaži, Rīga-Limbaži-Ainaži, Rīga-Limbaži, Cēsis-Valmiera-Ainaži, Cēsis-Limbaži-Ainaži un Valmiera-Saulkrasti.

No 16.maija grozījumi tiks veikti arī SIA “VTU Valmiera” apkalpotajā maršrutā Limbaži-Rūjiena un SIA “Sabiedriskais autobuss” maršrutā Saldus-Kandava-Talsi, Ventspils-Saldus, Rīga-Jelgava-Saldus un Rīga-Ezere-Saldus.

ATD aicina pasažierus sekot līdzi aktuālajai informācijai interneta vietnē “www.1188.lv” vai jautājumu gadījumā sazināties ar attiecīgo pārvadātāju.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.