Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē notiks akcija “Sper ekosoli!”

Visu augustu Vidzemē notiks ZAAO organizēta akcija “Sper ekosoli!”, kuras laikā eko laukumos būs iespējams bez maksas nodot neizjauktu nolietoto dažāda izmēra elektrotehniku – televizorus, ledusskapjus, tējkannas, trauku mazgājamās mašīnas, matu fēnus, gludekļus, mobilos tālruņus, pulksteņus, putekļsūcējus, mikserus un citas ierīces, kas darbināmas ar elektrību vai baterijām.

Kā informēja ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane, ZAAO eko laukumi jeb šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumi atrodas Alojā, Apē, Augšlīgatnē, Balvos, Cēsīs, Jaunpiebalgā, Limbažos, Mazsalacā, Raunā (tiks atvērts 31.jūlijā), Rūjienā, Salacgrīvā, Saulkrastos, Smiltenē, Strenčos, Valkā, Valmierā un reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”. Eko laukumu darba laiki un akcijas nolikums pieejams uzņēmuma mājaslapā “www.zaao.lv”. Nolikums pieejams arī pie eko laukumu pārziņiem.

Nododot nolietoto elektrotehniku, eko laukuma apmeklētājs tiek aicināts aizpildīt īpašu akcijas kuponu un piedalīties balvu izlozē. Katrā no 20 eko laukumiem uzvarētājus noteiks, izlozējot vienu kuponu. Katra eko laukuma izlozētā kupona iesniedzējs balvā saņems elektrisko tējkannu. Kopā tiks izlozētas 20 tējkannas. Visi kuponi, kas iemesti eko laukumos akcijas kuponiem paredzētajās kastēs, automātiski piedalās izlozē par galveno balvu – daudzfunkcionālu virtuves kombainu. Akcijas balvu fondu nodrošina AS “Latvijas Zaļais punkts”.

ZAAO bez maksas savāc neizjauktu nolietoto sadzīves elektrotehniku arī pēc telefoniska vai rakstiska pieteikuma, izbraucot uz mājām. Nolietotas elektrotehnikas savākšanu var pieteikt pa tālruni 64281250, 26132288, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu uz adresi “zaao@zaao.lv”. Personas, kas izmanto šo pakalpojumu, konkrētajā akcijā nepiedalās.

ZAAO ir divdesmit astoņu pašvaldību uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes.