Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē dzēsts viens ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no šī gada 14.jūnija plkst. 6.30 līdz 15.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Vakar plkst. 18.07 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Rankas pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka 200m platībā, mēslu kaudze 50m² platībā un vieglā automašīna 6m² platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem no uguns izdevās nosargāt netālu stāvošo lauksaimniecības tehniku – traktoru, siena presi un traktora piekabi. Notikuma vietā strādāja septiņi Jaunpiebalgas, Smiltenes un Gulbenes ugunsdzēsēji glābēji, notikumam bija piesaistītas trīs autocisternas. Plkst. 00.29 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Rīgas ielā Cesvainē, kur uz ceļa braucamās daļas pēc ceļu satiksmes negadījuma bija izlijusi eļļa un izbiruši stikli. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 53 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 14 izsaukumi bija maldinājumi.