Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē dzēsti trīs ugunsgrēki

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 31.janvāra plkst. 6.30 līdz 3.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums.

Sestdien plkst. 20.14 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Kocēnu novada Vaidavas pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 96m² platībā. Plkst. 1.02 ugunsgrēks tika likvidēts.

Nedēļas nogalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Stacijas ielā Alūksnē, kur dega apkures katla elektroinstalācijas 0,05m² platībā, kā arī Kocēnu novada Kocēnu pagastā, kur dega plastmasas tvertne un divi granulu maisi 2m² platībā.

Piektdien ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Madonā, kur nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ divstāvu dzīvojamā mājā bija radies sadūmojums par kuru signalizēja dūmu detektors. Ugunsdzēsēji glābēji apsekoja visus dzīvokļus, novērsa piedūmojuma rašanos, kā arī veica telpu vēdināšanu.