Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē dzēsti divi ugunsgrēki

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no šī gada 4.augusta plkst. 6.30 līdz 5.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

Vakar plkst. 20.24 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Ošupes pagastu, kur dega traktors, krūmi un zāle 32m² platībā. Plkst. 22.29 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 23.09 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumus uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur dega vieglā automašīna pilnā platībā, kā arī kravas automašīnas kabīne (kopējā ugunsgrēka platība 9m²). Plkst. 23.36 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Valmieras Kocēnu pagastā, kur pār ceļa braucamo daļu bīstami pārkāries koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un apdraudējumu novērsa.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 49 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.