Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē degušas sadzīves mantas un malkas šķūnis

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet četrus uz glābšanas darbiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 22.56 tika saņemts izsaukums uz Strenču novada Jērcēnu pagastu, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme ar alni. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu. Darbi tika pabeigti plkst. 23.44.

Svētdien plkst. 2.10 tika saņemts izsaukums uz Rūjienas novada Ipiķu pagastu, kur uz autoceļa Ipiķi – Igaunijas robeža bija avarējusi vieglā automašīna, kurā iesprostoti divi cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji ar hidraulisko instrumentu palīdzību cietušos atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Darbi tika pabeigti plkst. 3.43.

Svētdien plkst. 4.41 tika saņemts izsaukums uz Piebalgas ielu Cēsīs, kur dega malkas šķūnis 2m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji ugunsgrēku nodzēsa plkst. 5.17.

Svētdien plkst. 18.52 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rūpniecības ielu Madonā, kur no dzīvojamās mājas nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 1m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 80 gadus vecu sievieti, kura bija saindējusies ar dūmiem un tika nodota NMPD mediķiem. Plkst. 20.02 ugunsgrēks tika likvidēts.