Ziņas

Sabiedrība

Vidzemē apgrūtināta braukšana

Lielākajā Latvijas daļā šorīt braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apgrūtināta, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Vissliktākie braukšanas apstākļi šorīt ir Vidzemē un Latgalē, kur braukšana ir apgrūtināta pa visiem valsts nozīmes ceļiem. Tikmēr Daugavpils šosejas posmā no Ogres līdz Pļaviņām, kā arī autoceļa P5 posmā no Rīgas apvedceļa līdz Tīnūžiem un tālāk pa jauno ceļu Tīnūži-Koknese braukšanas apstākļi ir apmierinoši.

Apgrūtināta braukšana ir arī pa Rīgas apvedceļu visā tā garumā.

Zemgales virzienā braukšanas apstākļi ir apmierinoši no Rīgas līdz Jelgavai un no Rīgas līdz Iecavai, bet tālāk, no Jelgavas līdz Lietuvas robežai, kā arī no Iecavas līdz Lietuvas robežai, braukšana ir apgrūtināta.

Uz Liepājas šosejas apgrūtināta braukšana ir posmā no Tīreļiem līdz Skrundai, pārējā ceļa posmā braukšana ir apmierinoša.

Pa Jūrmalas šoseju braukšanas apstākļi ir apmierinoši, savukārt tālāk no Ķemeriem līdz Ventspilij braukšana ir apgrūtināta, izņemot posmu no Strazdes līdz Talsu pagriezienam.

Apgrūtināta šorīt ir braukšana arī gar Abavas senleju, proti, posmā no Kandavas līdz Veģiem. Pārējā šī autoceļa posmā, kas savieno Veģus un Kuldīgu, braukšana ir apmierinoša, liecina LVC operatīvā informācija.

Kā jau ierasts, autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa segumam un braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, bet slidenākajos posmos īpaši izvairīties no straujiem manevriem.