Ziņas

Sabiedrība

VID novērtē un uzticas

Soli solī kopā ar klientu. Dagnija Baķe "Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnikā" Cēsīs jau vairākus gadus strādā pacientu reģistratūrā un ikdienā tiekas ar ikvienuFoto: Māris Buholcs

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atzinīgi novērtējis

“Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnikas” darbu.

Par godprātīgu nodokļu saistību izpildi poliklīnika iekļauta uzņēmumu labo komersantu sarakstā. VID atzinumā norādīts, ka SIA savlaicīgi un godprātīgi nomaksājis visus nodokļus.

“Cēsu rajona zobārstniecība” ir lielākais zobārstniecības tīkls Vidzemē, kā arī viens no lielākajiem nodokļu maksātajiem Cēsu novadā. Šā gada pirmajos astoņos mēnešos nodokļu nomaksa jau veikta vairāk nekā 250 000 eiro.

“VID atzinība ir apliecinājums mūsu kopīgam darbam daudzu gadu garumā. Šo gadu laikā esam attīstījušies un kļuvuši par lielāko zobārstniecības tīklu Vidzemē, esam arī vieni no lielākajiem sociālā un iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātājiem novadā. To atzinīgi novērtē ne tikai VID, bet arī mūsu sadarbības partneri. Mēs zinām, ka zobārstniecības nozarē ir daudzas godprātīgas ārstu prakses, kas maksā nodokļus gan kā darba devēji, gan arī kā individuāli praktizējuši komersanti. Taču, līdzīgi kā citās jomās, arī starp zobārstniecības ārstu praksēm mēdz būt izņēmumi, kas darbojas pelēkajā zonā. Ceru, ka šie uzņēmumi spēs pārorientēties, lai nemestu ēnu uz visu nozari,” norāda SIA “Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika” valdes priekšsēdētāja Terēze Bērzupe, uzsverot, ka godprātīga attieksme pret saviem darbiniekiem rada atgriezenisku saiti un arī darba atdevi. Valdes priekšsēdētāja atzina, ka augstu vērtē uzņēmuma komandu, darbinieku godprātīgo attieksmi pret savu darbu, uzskatot arī to par neatsverami lielu ieguldījumu.

Zobārstniecība darbojas vairākās vietās Latvijā – Siguldā, Rīgā, Valmierā, Jaunpiebalgā un, protams, arī Cēsīs, kur darbinieki apvieno spēkus, lai nodrošinātu ar kvalitatīviem

pakalpojumiem.

Par iespēju strādāt “Cēsu rajona zobārstniecībā” ir priecīgi 84 darbinieki, 29 no viņiem strādā Cēsīs. Viņu vidū ir arī Dagnija Baķe, kura, strādājot iestādē jau vairākus gadus, pastāvīgos klientus labi pazīst. “Protams, zinu daudzus cilvēkus vārdā, jo viņi uzticas mūsu speciālistiem, ir pārliecinājušies, ka te strādā profesionāļi. Man kā darbiniecei ir prieks par Valsts ieņēmumu dienesta novērtējumu SIA, kurā strādāju,” atzina D.Baķe, kura ikdienā veic pacientu reģistratores pienākumus un arī iekasē maksu par pakalpojumiem.

Jāmin, ka zobārstniecības poliklīnikā Cēsīs mēneša laikā iegriežas vidēji 2500 cilvēku.

Ilze Fedotova