Ziņas

Sabiedrība

VID ģenerāldirektore nākamnedēļ darba vizītē apmeklēs Cēsis

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone otrdien, 3.novembrī, dosies darba vizītē uz Cēsīm.

Pētersones vizītes reģionos notiek, lai veicinātu dialogu ar vietējo pašvaldību amatpersonām un uzņēmumu pārstāvjiem Latvijas reģionos par aktuālo situāciju nodokļu administrēšanas un tās pilnveidošanas jomā.

Cēsu apmeklējuma laikā Pētersone tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu (V), Cēsu, Priekuļu, Amatas, Pārgaujas, Raunas, Līgatnes, Jaunpiebalgas un Vecpiebalgas novadu pašvaldību vadītājiem un atbildīgajām amatpersonām un arī ar Cēsu novada uzņēmējiem.

Pētersone arī viesosies pie VID darbiniekiem VID Cēsu klientu apkalpošanas centrā.

Tikšanās laikā ar Cēsu un tuvējo novadu vadošajām amatpersonām plānots pārrunāt aktuālo situāciju saistībā ar fizisko un juridisko personu nodokļu nomaksu, iespējamo sadarbību ēnu ekonomikas mazināšanā un uzklausīt priekšlikumus turpmākās sadarbības un informācijas apmaiņas pilnveidošanas jomā.

Tiekoties ar Cēsu novada uzņēmējiem, VID vadītāja informēs par dienesta jau īstenotajām aktivitātēm un to rezultātiem sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanā un pilnveidošanā, kā arī atbildēs uz uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem un uzklausīs viņu priekšlikumus par iespējamo savstarpējās sadarbības attīstību un pilnveidošanu.

Darba vizītes noslēgumā plānots apmeklēt AS “Cēsu alus”.

VID ģenerāldirektore un citas VID vadošās amatpersonas regulāri apmeklē Latvijas reģionus, lai tiktos ar vietējiem uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem un novados strādājošiem iestādes darbiniekiem. Līdz šim jau notikušas vizītes Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Gulbenē, Jelgavā, Ogrē, Līvānos, Rēzeknē, Talsos, Kuldīgā, Daugavpilī, Tukumā, Balvos, Dobelē, Jēkabpilī, Bauskā un tagad arī Cēsīs.