Ziņas

Sports

Veterānu uznāciens

Latvijas čempionāta veterānu līgā aizvadītas decembra sabraukuma spēles florbolā. Cēsu “Lekrings Sr.” devās uz Lielvārdi, kur tikās ar komandām “Rubene”, “Cielaviņu armija” un “Rīgas lauvas”.

Līdz šim sabraukumam cēsnieki sešās spēlēs bija guvuši piecas uzvaras un piedzīvojuši vienu zaudējumu. Šoreiz statistika papildināta ar vēl trīs uzvarām. Pirmajā spēlē cēsnieki ar 6:1 pieveica Rubenes komandu. Trīs vārtus guva Jānis Freivalds, divus Normunds Buks, vienus – Juris Markovs.

Nākamajā spēlē “Lekrings Sr.” ar 8:3 pārspēja “Cielaviņu armiju”. Atkal trīs vārti J. Freivalda kontā, pa vienam guva Roberts Krūmiņš, Andris Pīlups, Jānis Apeinis, Andris Erenbots un Intars Miķelsons.

Dienas noslēdzošajā spēlē, atspēlējoties no 1:2, svinēja uzvaru 3:2 pār komandu “Rīgas lauvas”. Vārtus guva J. Apeinis, J. Freivalds, A. Pīlups.

Turnīra tabulas vadībā ir “Ekskurzeme”, kas vienīgā cīnās bez zaudējumiem. Seko trīs komandas ar 24 punktiem, arī “Lekrings Sr.”, bet sliktāka gūto – zaudēto vārtu attiecība cēsniekus šobrīd nostāda ceturtajā vietā.

Spēlētāju statistikā Cēsu komandā šobrīd līderis ir Jānis Freivalds ar 21 punktu (14 vārti +7 piespēles). Seko J. Apeinis, kuram 15 punkti (8 + 7) un R. Krūmiņš ar 14 punktiem (5+9).

Jānis Gabrāns