Ziņas

Sports

Vēlreiz pārceļ

Starptautiskā florbola federācija (IFF) pēc vienošanās ar organizatoriem mainījusi 2021. gada pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīru norises laiku.

Grupa, kurā spēlēs arī Latvijas izlase, kvalifikācijas turnīru no 15. līdz 19. jūnijam aizvadīs Valmierā. Vispirms pandēmijas radīto ierobežojumu dēļ turnīrs no šī gada februāra tika pārcelts uz jūnija sākumu, tagad, lai novērstu pārklāšanos ar citiem Latvijā plānotajiem lieliem sporta pasākumiem, norisei izvēlēts jūnija vidus.

Kvalifikācijas turnīrā Latvijas pretinieces būs Somijas, Norvēģijas, Krievijas, Nīderlandes un Beļģijas izlases. Ceļazīmi uz finālturnīru automātiski iegūs trīs pirmo vietu ieguvējas, bet cerības nebūs zaudējusi arī izlase, kas ierindosies 4.vietā. Eiropas komandas kvalifikācijas turnīru aizvadīs trijās grupās, finālam kvalificēsies divas labākās ceturtajā vietā palikušās izlases.

Jāatzīmē, ka kvalifikācijas turnīros IFF turpinās testēt jauno “Future of Floorball” konceptu – spēļu laiks būs saīsināts (3×15 minūtes) un izlasēm ierasto 20 vietā būs atļauts pieteikt tikai 17 spēlētājas.