Ziņas

Sports

Vēl jāpārkāpj aste

Latvijas florbola virslīgas pusfināla sērijā “Cēsu alus/ Lekrings”, uzvarot divas spēles izbraukumā, sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā pret “Rubeni” 3:1.

Atgādināsim, ka pēc pirmajām divām spēlēm Cēsīs rezultāts sērijā bija neizšķirts, toreiz komandas treneris Artis Malkavs teica -ja pēc divām spēlēm sērijā būs neizšķirts, viss būs kārtībā. Šobrīd situācija rāda, ka trenerim bija taisnība. Jāatgādina, ka arī ceturtdaļfināls noritēja tieši pēc šāda scenārija.

Spēles Kocēnos bija ļoti aizraujošas, tomēr izpaudās Cēsu komandas pārākums un pieredze. Lai arī spēlēt pret “Rubeni” viņu laukumā nav viegli, cēsnieki bija noskaņojušies uzvarai, palīdzēja arī daudzie Cēsu līdzjutēji, jo tribīnes bija pārpildītas.

Pirmajā spēlē cēsnieki no 1:2 pirmajā trešdaļā panāca 5:2 trešā perioda vidū un uzvaru vairs neatdeva. Rubenieši gan samazināja rezultātu līdz minimumam 5:4, bet Andra Rajecka pēdējā minūtē gūtie vārti uzstādīja galīgo rezultātu 6:4.

Pa diviem vārtiem guva A. Rajeckis un Toms Šmits, pa vieniem – Andris Malkavs un Mārtiņš Rajeckis.

Otrajā spēlē, lai arī mājnieki pirmie atklāja rezultātu, pirmajā pārtraukumā ejot, rezultāts jau 4:1 “Cēsu alus/ Lekrings” labā. Otrajā trešdaļā “Rubene” panāca 4:3, bet pēdējās 20 minūtēs Cēsu komanda guva piecus bezatbildes vārtus, uzvarot 9:3.

Divus vārtus guva Gints Bērtulis, pa vienam – Emīls Dzalbs, Toms Rīsmanis, Dāvis Vilders, Aleksandrs Abramovs, Jānis Rajeckis, Kaspars Bernāts, T. Šmits.

Piektā spēle notiks Cēsīs sestdien, 28.martā.

Otrajā pusfināla sērijā, kurā tikās “Mogo – RTU/ Rockets” un “Lielvārde”, ir neizšķirts 2:2.

Nedēļas nogalē divas uzvaras guva arī “SK Pārgauja”, ar 11:5 pieveicot “Ķekavas Bulldogs” (Lauris Ābols – 4, Rolands Jānelsiņš – 4, Gatis Gailis, Oskars Balodis, Emīls Eglītis) un ar 8:5 – “Talsi/ Triobet” (R. Jānelsiņš – 3, L. Ābols, E. Eglītis, Edijs Vents, Ronalds Arājs).

Jānis Gabrāns