Ziņas

Sports

Veiksmīgas debijas, izcīnītas godalgas

Cīņu sporta kluba “Ferrum” pārstāvji turpina regulāri startēt sacensībās Latvijā un ārpus tās, allaž pārvedot mājās arī godalgas.

VEIKSMĪGI. Starptautiskajā turnīrā Slovākijā veiksmīgi startēja kluba "Ferrum" jaunie cīkstoņi Ingars Polis (no kreisās), Rainers Lūkins un Ralfs Lūkins. Kopā ar viņiem komandas pārstāvis Dainis Lūkins. Foto: NO ALBUMA

* VEIKSMĪGI. Starptautiskajā turnīrā Slovākijā veiksmīgi startēja kluba “Ferrum” jaunie cīkstoņi Ingars Polis (no kreisās), Rainers Lūkins un Ralfs Lūkins. Kopā ar viņiem komandas pārstāvis Dainis Lūkins. Foto: NO ALBUMA

Igaunijā notikušajās tradicionālajās sacensībās “Baltijas kauss 2015” startēja septiņi kluba cīkstoņi. Kluba treneris Andis Ruicis norāda, ka īpašas šīs sacensības bija Mārtiņam Elstam pieaugušo kategorijā, jo ar cīņas sportu sācis nodarboties tikai pirms pāris mēnešiem. Debijas sacensībās Mārtiņam 10. vieta. Taču pie medaļām tika gados jaunākie, taču sacensībās pieredzējušākie cīkstoņi. Ingars Polis izcīnīja 2. vietu, Rainers Lūkins – 3. Tūlīt aiz goda pjedestāla šoreiz Edgars Juriksons un Reinis Strods.

Vēl vienu sacensību debiju piedzīvoja kluba pārstāvis Zintis Žagars. Ar cīņu sācis nodarboties tikai septembrī, taču jau bija gatavs izmēģināt spēkus sacensību režīmā, piedaloties Rīgas čempionātā brīvajā cīņā pieaugušajiem. Zintis parādīja atzīstamu sniegumu, pārsteidzot gan citus, gan arī pats sevi, jo debijas sacensībās izcīnīta sudraba medaļa.

Uz Martina Kleina turnīru Igaunijas pilsētā Vīlandē “Ferrum” komanda devās sešu cīkstoņu sastāvā. Šajā ikgadējā turnīrā, kurā piedalās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas klubi, visi “Ferrum” cīkstoņi izcīnīja godalgotas vietas. Interesanti, ka visiem šoreiz bronzas godalgas. Tās izcīnīja: E. Juriksons, R. Strods, Rihards Sloka, Toms Ķīsis, Jānis Ruicis un Ralfs Milherts.

Trīs kluba cīkstoņi devās uz lielu starptautisku turnīru brīvajā cīņā Slovākijā, kurā piedalījās sportisti no Ukrainas, Slovākijas, Čehijas, Moldovas, Polijas, Latvijas, Slovēnijas.

“Gan ceļojums, gan cīņas bija īsts piedzīvojums, kas parādīja, ka mūsu cīkstoņi ir spējīgi cīnīties un uzvarēt jebkuru pretinieku. Tas ir vislabākais rādītājs tam, ka ar darbu var paveikt neiespējamo,” uzsver treneris.
Zelta medaļu no Slovākijas atveda Ralfs Lūkins, bet sudrabu Ingars Polis. Trešais dalībnieks – Rainers Lūkins – šoreiz ierindojās astotajā vietā.