Ziņas

Sports

Veiksmīgā debija

Sporta kluba “Ašais” skrējēji pēc treniņometnes Alpos sekmīgi atgriezušies sacensību apritē. Kluba treneris Austris Āboliņš stāsta, ka pirmās sacensības, kur izmēģināt spēkus pēc nometnes, izvēlēts Riebiņu novads. Tur jau ceturto reizi risinājās “Kross ar Anitu Kažemāku”. Ašajiem tā bija debija šajā pasākumā, kas izdevusies ļoti sekmīga.

“Katra jauna sacensību vieta garantē jaunas emocijas un sajūtas. Mazliet vilinošs bija arī labais balvu klāsts…, ko tur liegties,” ar smaidu piebilst A. Āboliņš.

“Ašie” uzvarēja. Vispirms distancē devās jaunākie skrējēji, veicot kilometra distanci. Abso­lūtajā vēr­tējumā pirmais finišēja Ri­čards Špacs, bet uzreiz aiz viņa – Roberts Cercins, bet savās vecuma grupās abiem zelta medaļas. Pie uzvaras savā grupā tika arī Tīna Briša, kurai šis bija debijas starts kluba formā. Treneris izsaka cerību, ka šis panākums būs labs stimuls turpināt treniņus un dalību sacensībās.

Pie medaļām tika arī tie, kuri startēja trīs kilometru distancē. Absolūtajā vērtējumā ātrākais Artis Rožkalns, otrais – Rihards Serģis, bet ceturtais ātrākais absolūtajā vērtējumā Roberts Glazers, kurš savā vecuma grupā palika nepārspēts. Otrā savā vecuma grupā Renāte Beļājeva.

Šie panākumi būs labs stimuls nedēļas nogalē notiekošajā Rīgas maratonā, kuram “Ašo” komandā pieteikti gan visi Riebiņu skrējiena veiksminieki, gan vēl daži kluba skrējēji. A. Āboliņš gan norāda, ka vēl svarīgāki starti jau parīt, 17.maijā, kad Ogrē notiks “Sportland” kausa 3.posma sacensības, kur kluba skrējēji izmēģinās spēkus savās iecienītajās distancēs stadionā 400 un 800 metros.