Ziņas

Sports

Veiksme badmintonā

Labākie. Sporta klubs “Saulrīti” rīkotajā badmintona turnīrā “Cēsis - Hanzas pilsēta” vīriešiem A grupā trīs labākie bija: cēsnieks Ivo Keišs (vidū), otrajā vietā rīdzinieks Edijs Līviņš (no kreisās), bet trešais cēsnieks Juris Kaņeps.

Jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas sporta klubs “Saulrīti” rīkoja Hanzas savienības piemiņas turnīru badmintonā “Cēsis – Hanzas pilsēta”.

Uzsākot sacensības, katram dalībniekam vienspēlēs bija izvēles iespēja: piedalīties A klasē, kur pulcējas meistarīgākie (pēc katra paša uzskatiem), vai B klasē, kurā spēlēja visi pārējie.

Padzirdējuši, ka būs medaļas, ieradās arī kaimiņi no Valmieras un pat no Rīgas, taču maksimālo zelta medaļu ražu savāca mājiniece Grieta Jerma­cāne.

Šoreiz, publicējot rezultātus, ie­kavās uzrādīta katra dalībnieka sasniegtā vieta LBF (Latvijas Badmintona federācija) vienspēļu reitingā, sacensības uzsākot.

A klasē sievietēm līderos cēsnieces Grieta Jermacāne (6.no 261) un Inga Jaunīte (41.), bet trešā – Gunta Lapiņa (92.) no Prie­ku­ļiem.

Vīriem A grupā uzvarēja cēsnieks Ivo Keišs (2. no 325), otrajā vietā Edijs Līviņš (14.) no Rīgas, bet trešais – cēsnieks Juris Kaņeps (111.). Arī nākamajās vietās mājinieki – Antons Tkačenko (100.) un Intars Grimza (71.).

B klasē sievietēm uzvarēja Jeļizaveta Tkačenko (171.) no Cēsīm, otrā Elīza Ziediņa (123.) no Amatas novada, trešā – mājiniece Kristiāna Tīlika (134.). Vīriem šajā grupā labākais bija Amatas novada pārstāvis Kriš­jānis Joksts (160.), otrajā vietā valmierietis Rihards Žugs (78.), trešais Jānis Muižnieks (198.) no Cēsīm. Sešniekā vēl divi cēsnieki – Toms Tumčenoks (281.) un Rūdolfs Zvejs (214.), kā arī valmierietis Rolands Bratčikovs (88.).

Sieviešu dubultspēles: G. Jer­macāne/ K.Tīlika, I. Jaunīte/ G. Lapiņa, J. Tkačenko/ E. Ziediņa.

Vīru dubultspēlēs: E. Līviņš/ J. Muižnieks, I. Grimza/ J. Kaņeps, K. Joksts/ T. Tumčenoks, R. Bratčikovs/ R. Žugs.

Jauktās dubultspēles: J. Kaņeps/ G. Jermacāne, K. Joksts/ I. Jau­nīte, J. Muižnieks/ G. Lapiņa, T. Tumčenoks/ J. Tkačenko, E. Romka/ K. Tīlika.

Vien dažas nedēļas atlikušas, lai treniņos novērstu nepilnības tehnikā un taktikā. Jau 28. un 29. oktobrī Lapsu ielas sporta zālē Cēsu novada meistarsacīkšu priekšpēdējais (septītais) sacensību cikls. Sākums abās dienās plkst. 10.