Ziņas

Sabiedrība

Veiks Valmieras Vecpuišu parka labiekārtošanas pirmo kārtu

SIA “Asfaltbūve” par 168 168 eiro veiks Vecpuišu parka Valmierā labiekārtošanas pirmo kārtu, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Iepriekš izsludināta iepirkuma laikā tika saņemti vēl četru pretendentu piedāvājumi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, labiekārtošanas darbu laikā tiks veikti tādi darbi kā betona elementu (atbalsta sienas, mūris, kāpnes) demontāža un uztilizācija, betona bruģa, betona vai betona plātņu (tostarp betona apmaļu) demontāža, atlikušā derīgā bruģa nodošana pasūtītājam, bojātā un liekā aizvešana, asfaltbetona seguma (tostarp betona apmaļu) demontāža un utilizācija, esoša betona bruģa atjaunošana vai izbūve remontzonās, esošo parka soliņu, atkritumu urnu demontāža un nodošana pasūtītājam.

Tiks veikta arī koka celmu demontāža un utilizācija, zemes klātnes ierakuma izbūve, uzbēruma grunts (tostarp reljefa veidošana, ieplaku aizbēršana, profilēšana un planēšana) izbūve, smilts izbūve zem granīta bruģa seguma, betona un granīta bruģa izbūve, ietves un ceļa apmaļu izbūve un citi darbi.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “Asfaltbūve”, kas reģistrēta Rīgā, 2015.gadu noslēgusi ar 745 039 eiro apgrozījumu un 77 645 eiro peļņu.