Ziņas

Sabiedrība

Veiks korekcijas Valmieras BMX trases projektā

Finansiālu apsvērumu dēļ tiks veiktas korekcijas Valmieras BMX trases projektā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Moča. Īstenojot peldbaseina un BMX trases būvniecības projektu Valmierā, sākotnēji bija iecerēts būvēt BMX trasi, kas pārsegta ar jumtu. Taču Valmieras pilsētas pašvaldība šobrīd tik vērienīgu projektu nevar atļauties. Tā kā tika veiktas korekcijas BMX trases projektā, tiks veidots jauns iepirkums par trases būvniecību.

Šī gada Valmieras pilsētas pašvaldības budžetā BMX trases būvniecībai paredzēti 300 000 eiro, taču konkrētas izmaksas būs zināmas pēc iepirkuma procedūras.

Ir izstrādāts kopīgs tehniskais projekts peldbaseina, stāvlaukuma un BMX trases būvniecībai. Valsts piešķirtais finansējums paredz pilnu projekta realizāciju (gan peldbaseins, gan BMX trase). Projekta realizācija sadalīta kārtās.

Patlaban jau ir realizēta viena no projekta kārtām – izbūvēts 12 747 kvadrātmetru stāvlaukums pie Vidzemes Olimpiskā centra. Otrajā kārtā norit peldbaseina būvniecība. Līgumsumma par peldbaseina būvniecību ir 7 952 927 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.