Ziņas

Sabiedrība

Veiks izmaiņas atsevišķos “Nordekas” apkalpotajos maršrutos

Atsaucoties iedzīvotāju lūgumam, no šodienas tiks veiktas izmaiņas piecos autobusu pasažieru pārvadātāja “Nordeka” apkalpotajos maršrutos – Rīga-Rūjiena, Rīga-Smiltene-Alūksne, Rīga-Tukums-Talsi-Ventspils, Rīga-Ventspils un Rīga-Daugavpils, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Turpmāk maršruta Rīga-Rūjiena autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc plkst.13.35 (no pirmdienas līdz sestdienai līdz Rūjienai, bet svētdienās – līdz Naukšēniem), pasažierus uzņems un izlaidīs arī pieturvietā Kalnkrogs. Šajā pieturvietā apstāsies arī minētā maršruta autobuss, kas no pirmdienas līdz sestdienai no Rūjienas izbrauc plkst.18.05, bet svētdienās no Naukšēniem – plkst.17.55.

Ievērojot to, ka autobusu vadītājiem, veicot garāku distanču maršrutus, nepieciešams atpūtas laiks, un atsaucoties pasažieru lūgumam apstāties pieturvietā, kur tiek nodrošināts sanitārais mezgls, maršruta Rīga-Smiltene-Alūksne autobuss, kas no Rīgas izbrauc plkst.17.50, no šodienas 14 minūtes stāvēs Bērzkrogā. No minētās pieturvietas autobuss izbrauks plkst.20.06, līdz ar to gaidāmas izmaiņas autobusa kursēšanas grafikā no pieturvietas Līgatne līdz Smiltenes autoostai.