Ziņas

Uzņēmējdarbība

Veikalu ķēdes “LaTS” pārvaldītājas “Latvijas Tirgotāju savienība” peļņa pērn pārsniedza vienu miljonu eiro

Veikalu ķēdes “LaTS” pārvaldītāja SIA “Latvijas Tirgotāju savienība” pērn nopelnījusi 1 003 065 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Tas ir par 10% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmuma peļņa bija 910 196 eiro. Uzņēmums pērn apgrozīja 6,64 miljonus eiro, kas ir par 17% vairāk nekā 2014.gadā, kad uzņēmums apgrozīja 5,71 miljonu eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums pagājušajā gadā turpināja veikt investīcijas informācijas tehnoloģiju jomā. Mazo veikalu datorizācijas turpināšana ir svarīgs uzdevums arī šogad. Nolūkā veicināt pircēju plūsmas pieaugumu arī šogad “Latvijas Tirgotāju savienība” turpinās ieviest vienotus kvalitātes standartus visam “LaTS” tīklam.

Lai nostiprinātu konkurētspēju, uzņēmums ieguldīs nozīmīgus resursus loģistikas attīstībā, jo tieši pirkumi no preču ražotājiem dos iespēju pazemināt vairumtirdzniecības cenas “LaTS” tīkla dalībniekiem, nesamazinot savu piecenojumu.

Lai samazinātu esošos tirgus riskus, uzņēmums attīstās dažādos virzienos. Pamatvirziens ir pārtikas preču veikali, bet uzņēmums strādā arī ar degvielas uzpildes staciju un HoReCa segmentiem.

Pagājušā gada peļņu plānots novirzīt stabilas tīkla un uzņēmuma darbības nodrošināšanai, loģistikas attīstībai un dividenžu izmaksai.

Veikalu ķēdi “LaTS” veido gandrīz 250 partneri, kam kopā pieder vairāk nekā 700 tirdzniecības vietas visā Latvijā. Ķēdi apvieno SIA “Latvijas Tirgotāju savienība”.

SIA “Latvijas Tirgotāju savienība” dibināta 2007.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro.

“Latvijas Tirgotāju savienības” īpašnieki ir Raimonds Okmanis – 42,99%, Inga Tunste – 39,02%, Agita Vanaģele – 10,02%, Ēriks Pīlādzis – 2%, Velga Kalniņa – 2%, Rauls Baumanis – 2%, Arnolds Taukulis – 0,98% un Jeļena Okmane – 0,98%.