Ziņas

Sabiedrība

Vecpiebalgas pašvaldība plāno izbūvēt Brežģa kalna skatu torni un labiekārtot pagasta centru

Vecpiebalgas novada dome izsludinājusi iepirkumu par Brežģa kalna skatu torņa projektēšanu un izbūvi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Tāpat iepirkums izsludināts Vecpiebalgas pagasta centra labiekārtošanai.

Iepirkuma laikā plānota koku zāģēšana, celmu raušana un aizvešana, esošā koka tilta demontāža un jauna uzstādīšana, augsnes kārtas un apauguma ar mainīgu biezumu noņemšana klātnes robežās, kā arī zemes klātnes ierakuma izbūve ietves klātnes robežās, pamatu un citu labiekārtošanas elementu izbūves vietās un novietošana atbērtnē ar vēlāku izmantošanu objektā, un liekā materiāla izlīdzināšana reljefa zemākajās vietās. Iepirkuma laikā tiks izbūvēta betona un dekoratīvā apmale, konstrukcija Ziemassvētku egles novietošanai, bruģakmens, “Versaļas” un mulčas segumu izbūve, dažādu dekoratīvo augu stādīšana, kā arī tualetes un vietzīmes “Vecpiebalga” uzstādīšana.

Iepirkumos minēts, ka projekti jārealizē līdz šī gada 30.decembrim. Iepirkumu nolikumi pieejami pašvaldības mājaslapā www.vecpiebalga.lv. Piedāvājumus iespējams iesniegt līdz 11.maija plkst.10.