Ziņas

Sabiedrība

Vecpiebalgas pagastā no dīķa izceļ noslīkušu cilvēku

Aizvadītajās diennaktīs, no 17.marta plkst. 6.30 līdz 20.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma desmit izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem.

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka piektdien plkst. 19.06 tika saņemts izsaukums uz Ezera ielu Limbažos, kur dega vieglās automašīnas bagāžas nodalījums 0.5m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.19.55.

Plkst. 21.58 tika saņemts izsaukums uz Cesvaines ielu Madonā, kur uz ceļa braucamās daļas pēc ceļu satiksmes negadījuma bija izlijusi eļļa. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu un darbus pabeidza plkst. 22.12.

Sestdien plkst. 16.45 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ērgļu novada Ērgļiem, kur dega vienstāvu dzīvojamās mājas elektroinstalācija un virtuves siena 0.2m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.30.

Plkst. 17.48 tika saņemts izsaukums uz Vecpiebalgas novada Inešu pagastu, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.40.

Svētdien Vecpiebalgas novadā Vecpiebalgas pagastā ugunsdzēsēji glābēji no dīķa izcēla noslīkušu cilvēku, kuru nodeva Valsts policijas pārstāvjiem.