Ziņas

Sports

Vecpiebalgā jauns uzvarētājs

Vecpiebalgas šautriņu mešanas čempionātā aizvadītas jau 6.kārtas sacensības no kopumā ieplānotajām deviņām. Šoreiz pie mērķiem stājās 28 dalībnieki, viņu vidū arī četras dāmas no tuvākiem un tālākiem novadiem.

Jau ierasti dalībnieki vispirms aizvadīja sacensības apakšgrupās, kur noskaidroja tos 16, kuri turpina cīņu izslēgšanas turnīrā. Par pārsteigumu parūpējās jūrmalnieks Uldis Zeitmanis, kurš šajā sezonā Vecpiebalgā startēja pirmo reizi. Uzvarējis savā apakšgrupā, izslēgšanas grupu turnīra trešajā kārtā piedzīvoja zaudējumu, bet tālāk spēja uzvarēt zaudētāju zarā, kas ļāva atgriezties cīņā par godalgām. Izšķirošajās spēlēs divreiz pieveicot Juri Aleksānu, U. Zeitmanis triumfēja 6.posmā. Otrajā vietā J. Aleksāns, trešajā Gunārs Zommers, bet labāko sešniekā arī Oskars Kuzmans, Gatis Brūveris un Jānis Bačkins.

Izcīnītā 4.vieta ļāva O. Kuzmanam vēl vairāk nostiprināties kopvērtējuma vadībā ar 139 punktiem. Šķiet, tikai totāla neveiksme var atņemt viņam čempiona titulu. Uz otro vietu spēja pacelties G. Zommers (112 punkti), apsteidzot Zeltīti Stradi, kura atpaliek par diviem punktiem. 4.- 5.vietu ar 97 punktiem dala G. Brūveris un Matīss Bauers, bet labāko sešnieku noslēdz Jānis Muižnieks ar 94 punktiem.

Vēl var piebilst, ka Vecpiebalgas darts kluba pārstāvji sekmīgi startēja Latvijas čempionātā, kas risinājās februāra sākumā. Jauniešu konkurencē sudraba medaļu izcīnīja Uģis Āboliņš, kurš finālā sīvā cīņā ar 2:3 piekāpās nu jau divkārtējam jauniešu Latvijas čempionam Rihardam Slišānam no Vecumniekiem.

Dāmu individuālajās sacensībās Kristīnei Kuzmanei 5.vieta, bet pāru sacensībās, startējot ar Sarmīti Lavrentjevu no Rīgas, izcīnīta 3.vieta.

Kungu individuālajās sacensībās labākais rezultāts Antonam Kuzmanam – 9.vieta, bet pāru mačos viņš kopā ar junioru U. Āboliņu izcīnīja bronzas medaļu.