Ziņas

Kriminālziņas

Vecpiebalgā autovadītājs pie stūres sēžas 1,55 promiļu reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 59 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viens cietušais. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens automašīnas un viens motopēda vadītājs. Noformēti 102 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 59 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

25.septembrī pulksten 07:50 Valmierā, Stacijas ielā, notika sadursme starp automašīnu “Mercedes Benz” un velosipēdistu. Sākotnējā informācija liecina, ka “Mercedes Benz” vadītājai, veicot labo pagriezienu, notika sadursme ar velosipēdistu, kurš tobrīd brauca pa ietvi. Policija turpina skaidrot notikušā ceļu satiksmes negadījuma apstākļus.

25.septembrī pulksten 16:11 Vecpiebalgā, Alauksta ielā, policija apturēja “Volkswagen” vadītāju, kurš bija sēdies pie stūres alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā – 1,55 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

22.septembrī konstatēts, ka Salacgrīvas novadā automašīnai “Opel Astra” izsists durvju stikls un no salona nozagtas dažādas mantas. Materiālie zaudējumi vērtējami 300 EUR apmērā. Savukārt naktī uz 26.septembri Valmierā kādai personai nozagts mobilais telefons. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.