Ziņas

Sabiedrība

Vecajam depo būs jauns apsaimniekotājs

Apsaimniekotājs atrasts. Kopš pērnā rudens vecā depo ēka atkal stāvējusi tukša, jo restorāns "Izsalkušais Jānis", kas tajā darbojās kopš 2015. gada vidus, savu darbību pārtrauca.Foto: Māris Buholcs

Bijušo ugunsdzēsēju depo ēku, kas atrodas Cēsīs, Valmieras ielā 1, un kurā apmēram gadu darbojās restorāns “Izsalkušais Jānis”, Cēsu novada pašvaldības rīkotajā nomas tiesību izsolē nosolīja SIA “Jansons un partneri”. Atbilstoši portāla “firmas.lv” datiem uzņēmums dibināts vien marta sākumā, tā līdzīpašnieki ir Gundars Skudriņš un Māris Jansons.

Pagājušā gadsimta 30.gados celtais ugunsdzēsēju depo 2015.gada sākumā palika tukšs, Cēsu ugunsdzēsēji pārcēlās uz jauno depo. Tā paša gada vasarā namā tika atvērts restorāns “Izsalkušais Jānis”, taču pērn rudenī tas darbību pārtrauca, nomas līgums ar pašvaldību tika lauzts. Pašvaldība izsludināja nomas tiesību izsoli, kas notika aizvadītajā nedēļā. Izsoles sākumcena bija noteikta 1,21 eiro par kvadrātmetru mēnesī, bet izsoles solis – pieci centi. Ēkas kopējā platība ir 643,9 kvadrātmetri.

Lai arī izskanēja, ka ir liela interese par šīm telpām, izsolē piedalījās tikai viens dalībnieks. Atbilstoši izsoles noteikumiem, ja uz nomas objekta nomas tiesībām pretendē tikai viens izsoles dalībnieks, izsoli atzīst par notikušu. Nomas tiesības var iegūt vienīgais izsoles dalībnieks par summu, ko veido izsoles sākumcena, kas pārsolīta vismaz par vienu izsoles soli.

Kā informē Cēsu novada pašvaldības Komunikāciju nodaļas vadītājs Kārlis Pots, atklātajā izsolē nomas tiesības nosolīja SIA “Jansons un partneri”: “Izsoles rezultāti pagaidām nav stājušies spēkā, tie vēl jāapstiprina 30.marta Cēsu novada domes sēdē. Ja deputāti izsoles rezultātus apstiprinās, tiks slēgts nomas līgums.”