Ziņas

Sabiedrība

Var iesniegt idejas nākamajam sarunu festivālam “Lampa”

Foto: publicitātes

Līdz pat nākamā gada 7.janvārim atklāta pasākumu pieteikšana gaidāmajam sarunu festivālam “Lampa”, kas nākamgad Cēsu pils parkā norisināsies no 29.jūnija līdz 30.jūnijam, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Nadīna Erdmane. Atzīmējot Latvijas simtgadi, festivāla vadmotīvs caurvīs uzticēšanos kā vērtību – uzticēšanos kaimiņam, kopienai, valstij. Lai gan tēmu izvēlē un pasākumu formātā ierobežojumu nav, iesniegtie pieteikumi tiks vērtēti konkursa kārtībā, atbilstoši festivāla manifestam un pasākuma kritērijiem. Pieteikt savu pasākumu programmu un uzzināt vairāk iespējams festivāla mājaslapā.

Tie, kuri vēlas organizēt vienu vai vairākus pasākumus uz jau esošajām festivāla “Lampa” skatuvēm, dalībai pieteikties varēs no 2018.gada 17.janvāra līdz 28.februārim.

“Festivāls “Lampa” būs vieta vērtīgām sarunām, vieta, kur satikt domubiedrus vai, gluži pretēji, izaicināt savus priekšstatus sarunās ar citādi domājošajiem. Pasākumu formāts ir neierobežots – no nopietnām sarunām, izzinošām darbnīcām un spraigām diskusijām līdz teātra spēlēm un domu rosinošām instalācijām. Dalība Sarunu festivālā ikvienam būs lieliska iespēja ne tikai ietekmēt Latvijā notiekošo, veidojot klātienes diskusiju ar viedokļu līderiem valstī, bet izaicināt uz sarunu savu tiešo mērķauditoriju ārpus ierastās vides, lai izglītotu un veidotu dialogu par organizācijai, uzņēmumam vai valsts iestādei svarīgajām tēmām,” gaidāmo festivālu raksturoja Erdmane.

Festivāls “Lampa” ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kas pulcē tūkstošiem cilvēku un piedāvā vairāk nekā 150 pasākumu domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai.