Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 50 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 9 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 8 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 10 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 98 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 44 bija par ātruma pārsniegšanu.

5.martā, pulksten 20:00 Cēsu novadā, Cēsīs, Raiņa un Piebalgas ielu apļveida krustojumā, 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Passat”, izraisīja sadursmi ar 1980.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu “Chrysler” un no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Izbraucot policijas norīkojumam, minētā automašīna tika apturēta Amatas novadā, Drabešu pagastā, autoceļa Drabeši – Līvi otrajā kilometrā. Izrādījās, ka vīrietis sēdies pie transportlīdzekļa stūres bez jebkāda veida vadīšanas tiesībām, kā arī būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,19 promiles. Ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, savukārt 1984.gadā dzimušajam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

5.martā, pulksten 20:33 saņemta informācija, ka Beverīnas novadā, Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene, 1990.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Volkswagen Golf”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, pulksten 20:52 minētā automašīna tika apturēta autoceļa Valmiera – Smiltene 7 kilometrā. Izrādījās, ka vīrietis pie transportlīdzekļa stūres sēdies bez jebkāda veida vadīšanas tiesībām, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,57 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

5.martā, Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā, saņemta informācija, ka no kādas mājas teritorijā esošām automašīnām “Volkswagen Golf” un “Volkswagen Caravelle”, nozagtas transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes. Policija noskaidro notikušā apstākļus.