Ziņas

Kriminālziņas

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 55 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 5 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 11 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 86 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 21 bija par ātruma pārsniegšanu.

Pirmajā martā reģistrēta informācija, ka laika posmā no pulksten 08:20 līdz pulksten 18:45 Kocēnu novadā, Dikļu pagastā, Dikļos, iekļūstot caur mājvietas logu, 1996.gadā dzimušam vīrietim nozagtas dažādas mantas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, policija noskaidro notikušā apstākļus.

Pirmajā martā, pulksten 22:02 Valmierā, piecas nepilngadīgas personas iekļuva kino teātri uz filmas seansu ar viltotām biļetēm. Izbraucot policijas norīkojumam, personas samaksāja par biļetēm. Izrādījās, ka jaunieši tās izgatavojuši mājās apstākļos un izdrukājuši uz līdzīga materiāla. No personām pieņemts paskaidrojums un policija noskaidro notikušā apstākļus.

Pirmajā martā, pulksten 10:06 Raunas novadā, Drustu pagastā, Drustos, pa Palsas ielu, 1974.gadā dzimis vīrietis vadīja traktoru, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 1,06 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Pirmajā martā, pulksten 08:00 Valmierā, Stacijas ielā, notika sadursme starp 1987.gadā dzimušās sievietes vadīto automašīnu “Volkswagen Passat” un 1987.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Renault Trafic”. Ceļu satiksmes negadījumā cieta sieviete, kura pati vērsusies medicīniskās palīdzības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.